PRVE FOTOGRAFIJE
Srpske glumice u provokativnim scenama: Katarina Radivojević i Anđela Jovanović kakve do sada nismo videli
18.05.2021 11:25

Foto:
Glumice Katarina Radivojević i Anđela Jovanović u novom domaćem filmu “Nečista krv - greh predaka” tumače glavne uloge, a prvi trejler otkriva njihove nage scene koje pokazuju koliko privlačno izgledaju
Prvi trejler za novi domaći film “Nečista krv - greh predaka” privukao je veliku pažnju javnosti. Sem što se saznaje deo priče o vremenu pre onog opisanog u “Nečistoj krvi” Bore Stankovića, trejler otkriva i nage scene koje u filmu imaju glumice Katarina Radivojević i Anđela Jovanović.

printscreen
Zvezda filma “Zona Zamfirova” Katarina Radivojević igra Conu, Trifunovu sestru, dok kćerka Dragana Jovanovića i Branke Pujić tumači lik Tašane.

printscreen
Pročitaj i Katarina Radivojević: Vera mi je pomogla kad mi je bilo najteže
Njih dve uz Dragana Bjelogrlića (Trifun) i Nelu Mihajlović (Trifunova supruga, Kata) tumače glavne uloge u drami iz perioda kada Sofka još nije bila rođena. Već prvi kadrovi otkrivaju da će ovo biti zanimljiva avantura, pogotovo kada su u pitanju glumice Katarina Radivojević i Anđela Jovanović koje se u pojedinim scenama pojavljuju u provokativnom izdanju i izgledaju vrlo privlačno.

This And That Production
Film prati priču o Hadži Trifunu, uglednom srpskom trgovcu, koji pokušava da očuva mir sa turskim vlastima, ali i održi svoj ugled i uticaj u Vranju, važnoj turskoj varošici u blizini granice sa oslobođenom Srbijom.
Dok Trifun priprema dva sina da ga naslede na poziciji vođe među srpskim narodom, muke mu stvaraju ne samo moćni turski begovi nego i sama njegova porodica. Trifun donosi niz teških odluka koje će kasnije uticati na njegove potomke, junake iz romana “Nečista krv”.
Pročitaj i Anđela Jovanović za Gloriju prvi put pričala o ljubavi s ovim sportistom! (foto)
Za potrebe snimanja izgrađena je scenografija inspirisana Vranjem iz pretprošlog veka, a koju čine nekoliko kuća, vojnih objekata, kafana, džamija, pijaca i trg sa opštinom. Sašiven je veliki deo kostima i uniforme iz tog perioda dok je jedan deo kostima i rekvzite dopremljen iz brojnih evopskih fundusa.

This And That Production
Pogledaj galeriju
Katarina Radivojević

This And That Production
Pogledaj galeriju
Anđela Jovanović

This And That Production
Pogledaj galeriju
Dragan Bjelogrlić kao Trifun

This And That Production
Pogledaj galeriju
Anđela Mihajlović

This And That Production
Pogledaj galeriju
Nela Mihajlović

This And That Production
Pogledaj galeriju
Dragan Bjelogrlić
Film "Nečista krv - greh predaka" će biti prikazivan u bioskopima od 26. avgusta.
Komentari. (0)